Uwarunkowania planistyczne

Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego miasta Piaski zatwierdzonego Uchwałą Nr XXXI/222/2001 Rady Gminy w Piaskach z dnia 28 grudnia 2001 nieruchomość znajduje się w obszarze - oznaczonej jako 20 UŁ – tereny siedziby zakładu telekomunikacji.

Opis oferty

Kompleks biurowo-magazynowy w atrakcyjnej lokalizacji.

Do sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działki gruntowej o  numerze ewidencyjnym 1392 o łącznej powierzchni gruntu 1954 m2. Teren ogrodzony, zniwelowany, częściowo utwardzony. Występuje pełna dostępność do urządzeń infrastruktury technicznej. Nieruchomość położona przy drodze utwardzonej.

W aktualnym stanie użytkowania stanowi teren zabudowany wolnostojącymi budynkami jeden z nich o powierzchni użytkowej 118,91 m2, parterowy z poddaszem nieużytkowym, podpiwniczony, wykonany jest w konstrukcji tradycyjnej. Ściany zewnętrzne i wewnętrzne murowane. Elewacja budynku kryta sidingiem,. Stolarka okienna drewniana. Dach dwuspadowy, kryty blacho-dachówką.

Drugi budynek o powierzchni użytkowej 78,75 m2. Obiekt to budynek niepodpiwniczony, jednokondygnacyjny. Ponadto na działce znajduje się blaszany garaż o powierzchni użytkowej 8,37 m2.

W pobliżu:

  • droga wojewódzka nr 836
  • 260 m - Urząd Miasta Piaski
  • 500 m - sklep spożywczy
  • 1,1 km - staw glinki
  • 3,4 km - Sierpc

 

Lokalizacja

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowo ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości:

1) w budynkach na zasadzie użytkowania – 110,03 m2
2) w gruncie na zasadzie służebności przesyłu dla infrastruktury teletechnicznej  - 64,79 m2
3) na gruncie na zasadzie użytkowania - 15,22 m2.
4) na elewacji na zasadzie użytkowania - 13,8 m2

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone