Uwaga inwestorzy – co piątek nowe super ceny

Sprawdź

Około 300 nieruchomości online na sprzedaż
w całej Polsce

Około 300 nieruchomości online na sprzedaż w całej Polsce
Rozwój technologiczny sprawił, że obsługa usług telekomunikacyjnych nie wymaga już wykorzystywania urządzeń zajmujących dużych przestrzeni w budynkach. Dzięki temu oddajemy w Wasze ręce ponad 300 nieruchomości w sprzedaży online. To obiekty mieszczące się w doskonałych lokalizacjach na terenie całej Polski, w wielu przypadkach: w ścisłych centrach dużych miast. Przedstawiamy oferty nieruchomości między innymi z Warszawy, Poznania, Katowic, Gdańska czy Krakowa.

Oferty nieruchomości online: komercyjne, mieszkaniowe i działki
W naszej ofercie nieruchomości znajdziesz kilkaset obiektów na sprzedaż różnego typu. Proponujemy nie tylko budynki mieszkalne, ale również szeroki wybór nieruchomości komercyjnych oraz działek. Możesz wybierać spośród takich nieruchomości do nabycia online, jak:
•    Lokal usługowy – przystosowany do świadczenia usług dla klientów. Może obejmować jedno lub kilka pomieszczeń, ale też cały budynek. Przykładami tego typu lokali są np. salon fryzjerski, gabinet medyczny oraz kantor wymiany walut.
•    Lokal użytkowy – część lub całość budynku przeznaczona do prowadzenia działalności gospodarczej. Zalicza się do nich np. biura, powierzchnie magazynowe czy produkcyjne.
•    Budynek biurowy – inaczej biurowiec. To nieruchomość, w której znajdują się biura, a często również garaże podziemne czy lokale przystosowane do świadczenia usług dla pracowników biur, takie jak np. kawiarnie, kantyny czy bistra. 
•    Budynki biurowo-magazynowe – nieruchomości komercyjne, w których część przestrzeni zajmują biura, a część: powierzchnie magazynowe. Są wykorzystywane np. przez firmy kurierskie, które w biurach prowadzą logistykę transportu, a w magazynach przechowują, sortują i wydają przesyłki do przewozu.
•    Budynki biurowo-usługowe – oferty nieruchomości, w których wydzielona jest przestrzeń biurowa oraz przeznaczona do obsługiwania klientów. Funkcjonują między innymi jako urzędy, banki czy agencje pracy.
•    Budynki handlowo-usługowe – to obiekty, w których zostały wyodrębnione przestrzenie do prowadzenia sprzedaży oraz do działalności usługowych. Należą do nich np. centra handlowe, domy towarowe czy zespoły samodzielnych sklepów, salonów kosmetycznych, aptek etc.
•    Budynki usługowo-mieszkalne – nieruchomości, na które składają się zarówno lokale mieszkalne, jak i przeznaczone do świadczenia usług. Przykładem są bloki i apartamentowce, w których na parterze znajdują się sklepy, apteki czy salony kosmetyczne, a na piętrach: mieszkania.
•    Mieszkania – czyli lokale składające się z jednego lub kilku pomieszczeń przeznaczonych do celów mieszkalnych
•    Budynki techniczne – nieruchomości wykorzystywane  do przechowywania i wykonywania prac technicznych, np.  jako serwerownia.
•    Budynki usługowe – nieruchomości komercyjne w całości zaadaptowane do prowadzenia w nich działalności usługowych, np. agencji reklamowej, wypożyczalni samochodów czy salonu fryzjerskiego.
•    Działki inwestycyjne – tereny, które mogą zostać przeznaczone pod realizację różnego rodzaju inwestycji, np. obiektów rekreacyjnych, hali magazynowych czy pod fotowoltaikę
•    Działki usługowe – to tereny umożliwiające przeprowadzenie na nich zabudowy usługowej, takiej jak np. obiekty użyteczności publicznej, centra handlowe czy kluby sportowe.

Sprawdź wszystkie nasze oferty nieruchomości – nie przegap najlepszej okazji!