Konferencja Reaktywacja Nieruchomości w Jelenia Góra 2023 już za nami!

01.06.2023

Konferencja Reaktywacja Nieruchomości w Jelenia Góra 2023 już za nami! Konferencja Reaktywacja Nieruchomości w Jelenia Góra 2023 już za nami!

 Piękna pogoda, malownicza Jelenia Góra zwana bramą do Karkonoszy, Zdrojowy Teatr Animacji w sercu Parku Zdrojowego – w takich okolicznościach 30 maja odbyła się konferencja Reaktywacja Nieruchomości. Prawie 90 osób, w tym wspaniali goście i prelegenci tacy jak: Marek Zuber, Kacper Nosarzewski, Renata Kwiatek, Kamila Cyganek, Iwona Gembiec, Michał Bartoszewski, Krzysztof Legutko, PhD, Marek Obrębalski, Artur Kozieja, Ryszard Rzepczyński, Piotr Grochowski, Robert Futerhendler, Katarzyna Wołoch i Wioletta Fabrycka, stworzyli niesamowicie twórczą i przyjazną atmosferę podczas wydarzenia. W roli moderatora doskonale sprawdziła się merytoryczna i pełna wigoru dziennikarka TVN 24 – Joanna Kryńska. Z naszej strony udział wzięli Jacek Raczyński - dyrektor sprzedaży Nieruchomości Orange, Joanna Szpyra - menedżer ds. kluczowych klientów Nieruchomości Orange oraz Jacek Hutyra - Climate Officer Orange Polska.
 
Podczas imprezy paneliści dyskutowali o rewitalizacji nieruchomości, tworzeniu wielofunkcyjnych, przyjaznych miejsc publicznych. 🔨 ♻ Szczególnie ważnym i podkreślanym aspektem w dyskusjach była współpraca z lokalnym samorządem przy realizacjach inwestycji. Nasi eksperci przyjrzeli się także perspektywom makroekonomicznym oraz możliwym scenariuszom rozwoju branży deweloperskiej w Polsce i na świecie. 🏢 📈

Dolny Śląsk ujął nas gościnnością, pięknem przyrody, niezwykle otwartymi i pełnymi energii samorządowcami, którzy ochoczo dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniami. Sami zaś wykazywali ogromną chęć nauki i szukania nowych sposobów na poprawę życia lokalnej społeczności.
 
Bardzo dziękujemy Urzędowi Miasta w Jeleniej Górze oraz Pani Dyrektor Zdrojowego Teatru Animacji za pomoc w organizacji konferencji. Oczywiście wielkie brawa dla wszystkich uczestników, którzy już dziś ślą nam pozytywne recenzje
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć i czekajcie na kolejne relacje z wydarzenia 😃