Konferencja Reaktywacja Nieruchomości w Elbągu 2023 już za nami!

10.05.2023

Konferencja Reaktywacja Nieruchomości w Elbągu 2023 już za nami! Konferencja Reaktywacja Nieruchomości w Elbągu 2023 już za nami!

25 kwietnia odbyła się kolejna konferencja z cyklu Reaktywacja Nieruchomości 2023. Tym razem mieliśmy przyjemność zawitać w Elblągu – jednym z najstarszych miast z bogatą tradycją. Konferencja odbyła się w niesamowitym, zrewitalizowanym budynku, który obecnie funkcjonuje jako Hotel Młyn Qua SPA.

W trakcie konferencji pojawiło się wiele inwestorów oraz deweloperów lokalnych zainteresowanych zmianami, oraz trendami na rynku nieruchomości. Porozmawialiśmy na temat tożsamości i potencjału rozwojowego regionu oraz miasta Elbląg. Dowiedzieliśmy się, jak obecna sytuacja gospodarcza i ekonomiczna wpływa na lokalny oraz Polski rynek inwestycyjny. Podczas ostatniego panelu poznaliśmy historię procesu przemiany budynku, w którym mieliśmy okazję być goszczeni. Zwieńczeniem niezwykłej historii był wspólny krótki spacer po zabytkowym przejściu podziemnym między dwoma obiektami hotelowymi.

Dziękujemy wszystkim gościom za tak wspaniałe zaangażowanie oraz naszym panelistom, którzy zagwarantowali wysoką jakość merytoryczną spotkania.

Nie możemy tutaj zapomnieć o naszych partnerach, dzięki którym mieliśmy przyjemność spotkać się wszyscy razem.
Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji z wydarzenia oraz do uczestnictwa w najbliższej konferencji z cyklu w Jeleniej Górze.