Nowość na stronie – Wrocław, ul. Powstańców Śląskich 134-138

18.03.2018

Orange wprowadziła na rynek nową nieruchomość – zabytkowy budynek przy ul. Powstańców Śląskich. Budynek położony jest na dużej działce o powierzchni ponad 8 000 m.kw.

Jest to jedna z wyróżniających się ofert w portfelu Orange. Dużym atutem jest korzystne położenie – przy dużej arterii komunikacyjnej, zaledwie 900 m od Sky Tower. Dojazd do Dworca Głównego zajmuje 10 min, do Lotniska Wrocław-Strachowice – 20 min. Niecałe 200 m od nieruchomości krzyżują się drogi krajowe: DK5, DK94, ok. 500 m dalej: DK98 – są to trasy wylotowe z Wrocławia w kierunkach: Łódź i Warszawa, Katowice i Kraków, Poznań. Bezpośrednio przy budynku znajdują się przystanki tramwajowe i autobusowe. Dojazd do ścisłego centrum miasta to niecałe 15 min.

Budynek wzniesiony na planie prostokąta – wewnątrz znajdują się 2 dziedzińce oraz patio. Jest to obiekt 3-piętrowy z kondygnacją przyziemia, parterem i poddaszem. Część nadziemna to ponad 2000 m.kw. powierzchni biurowej na każdą kondygnację wraz z pomieszczeniami magazynowymi i socjalnymi. Z tyłu budynku i na dziedzińcu znajdują się miejsca parkingowe. Ze względu na walory architektoniczne i korzystne położenie nieruchomość nadaje się na hotel.

Szczegóły oferty znajdują się pod linkiem: Wrocław ul. Powstańców Śląskich.