Nieruchomości Orange uczestniczą w Zielonym Tygodniu w Orange

07.06.2023

Zielony Tydzien Orange

Jak co roku, Orange zachęca do świadomego korzystania z technologii, z myślą o środowisku. W ramach Zielonego Tygodnia, 6 czerwca w Miasteczku Orange przy Alejach Jerozolimskich 160 odbyło się wydarzenie promujące ekologiczne rozwiązania. Eksperci tłumaczyli m.in. jak ważny dla środowiska jest proces odnawiana telefonów.

Tym razem i my dołączyliśmy do akcji #OrangeGoesGreen. Odwiedzając nasze stoisko można było dowiedzieć się o idei reaktywacji nieruchomości. Dzięki nabytej wiedzy i doświadczeniom dotyczącym rewitalizacji mogliśmy wytłumaczyć dlaczego tak istotne jest dziś drugie życie budynków.

Uczestnicy imprezy mogli również obejrzeć na ekranie najciekawsze efekty metamorfozy obiektów. Budynki pierwotnie służące jako biura, centrale telefoniczne lub obiekty techniczne ponownie pojawiły się w przestrzeni miejskiej, tym razem jako nowoczesne akademiki, domy senioralne, biura lub obiekty handlowe.

Wydarzenie było również okazją do zaproszenia na cykl regionalnych konferencji pt. ,,Reaktywacja Nieruchomości", podczas których eksperci z różnych dziedzin z branży nieruchomości dzielą się nabytą wiedzą w temacie rewitalizacji i zmiany istniejącej zabudowy.