Nieruchomości Orange na Property Forum Śląsk podczas 4 Design Days

08.02.2023

Forum Property Śląsk

W dniach 26-29 stycznia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach odbyła się regionalna edycja największej konferencji nieruchomości w Polsce. W wydarzeniu uczestniczyło około 14,5 tys. gości, w tym najlepsi architekci i projektanci z Polski oraz zagranicy. Nie mogło również zabraknąć władz miasta, cenionych ekspertów, inwestorów, deweloperów, a także przedstawicieli Nieruchomości OrangeJoanny Szpyry i Jacka Hutyry.

Na 7 scenach przeprowadzono 75 ważnych dyskusji. Tematem rozmów była m.in. rola architektury i designu w zmieniającym się świecie, przyszłość nieruchomościowego biznesu, zrównoważony rozwój miast i firm oraz przyszła odbudowa Ukrainy.

W piątek odbył się panel, w którym wzięli udział Joanna Szpyra - menedżer ds. kluczowych klientów Nieruchomości Orange oraz Jacek Hutyra - Climate Officer Orange Polska. Dyskusja dotyczyła strategii ESG, o tym czy i jak polskie miasta powinny przechodzić na zieloną stronę. Podczas rozmowy z dziennikarką Propertynews.pl – Grażyną Kuryłło nasi przedstawiciele opowiedzieli o działaniach Orange mających na celu zmniejszenie śladu węglowego i strat w przestrzeni miejskiej powodowanych zmianą przeznaczenia budynków telekomunikacyjnych.