Property Forum Śląsk podczas 4 Design Days już za nami!

01.02.2022

Property Forum Śląsk

Regionalna edycja największej konferencji nieruchomościowej w Polsce odbyła się w Katowicach - 27-28 stycznia 2022 r. W sesji pt. „Pytania o przyszłość regionu. Jakość życia, Mieszkalnictwo” uczestniczyła Sylwia Lipnicka, główny specjalista ds. sprzedaży nieruchomości Orange Polska.

W wydarzeniu udział wzięło 9 tys. gości - architektów, projektantów, przedstawicieli biznesu i władz samorządowych oraz pasjonatów designu. Debaty 4 Design Days transmitowane online odtworzono 48 tys. razy.

Podczas dwóch dni odbyło się kilkadziesiąt sesji i prezentacji z ponad 230 prelegentami z kraju, zagranicy oraz niemal 200 wystawcami.

Przedstawicielka nieruchomości z Orange Polska podkreślała m.in. rolę regionu i jego olbrzymi potencjał: ,,Śląsk to region, który kojarzy się z inwestycjami i miejscami pracy. Wiemy o wielu lokalnych inicjatywach jak np. budowanie miasta nauki w Katowicach. Ponadto, coraz większą rolę odgrywa nasza ekoświadomość - pamiętamy o zrównoważonym budownictwie i zwracamy uwagę na technologie ograniczające ślad węglowy. Wszystko to sprawia, że region żyje i jest atrakcyjny dla inwestorów.”