Opis oferty

Budynki z przeznaczeniem na mieszkania z funkcją usługową, w pobliżu parku:

     - położony w centrum miasta,

     - w sąsiedztwie zabudowy wielorodzinnej,

     - na terenie dostępny parking.

Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 3 176 mz zabudowaniami, w skład których wchodzą:

  • budynek biurowy o pow. użytkowej 2 830,76 m2
  • budynek biurowy o pow. użytkowej 584,09 m2.

Łączna powierzchnia budynków wynosi 3 414,85 m2.

Pierwszy z obiektów posiada 4 kondygnacje nadziemne i 1 podziemną (piwnica), drugi zaś 2 kondygnacje nadziemne.
Wewnątrz budynków mieszczą się:

  • powierzchnie biurowe,
  • pomieszczenia socjalne,
  • gospodarcze i techniczne.

Obiekt biurowo - techniczny z możliwością adaptacji na cele mieszkaniowo - usługowe.

Nieruchomość posiada korzystną ekspozycję oraz bramę wjazdową od ulicy Błonie. Na działce utwardzony teren z miejscami parkingowymi.

W pobliżu

  • 300 m – Pałac Ogińskich,
  • 350 m – Muzeum Regionalne i Muzeum Diecezjalne,
  • 400 m – droga krajowa nr 63,
  • 500 m – Urząd Miasta,
  • 650 m – centrum handlowe z kinem,
  • 1,2 km – stacja kolejowa "Siedlce" oraz dworzec autobusowy.

Uwarunkowania planistyczne

Zgodnie z ustaleniami UCHWAŁY Nr XVIII/265/2000 RADY MIASTA SIEDLCE z dnia 24 lutego 2000 r. w sprawie uchwalenia zmiany miejscowego planu ogólnego zagospodarowania przestrzennego miasta Siedlce w rejonie ul. Błonie (data publikacji: Dz.U. Woj. Mazow.2000.41.361 z dnia 2000.03.27, data wejścia w życie: 11 kwietnia 2000 r.), nieruchomość OPL położona jest na terenach oznaczonych symbolami:

  • I M1/M2 - U – strefa mieszkaniowo - usługowej o zabudowie intensywnej obejmującej istniejącą zabudowę wielorodzinną intensywną wysokość zabudowy powyżej 4 kondygnacji oraz obszar planowanej strefy mieszkaniowo - usługowej o zabudowie intensywnej i średnio intensywnej 80-200 Mk/ha wysokość 2-5 kondygnacji, powierzchnia działki do 900 m2,
  • I U-M - strefa usługowo - mieszkaniowa obejmująca tereny zabudowy usługowej i produkcyjnej nieuciążliwej dla otoczenia oraz zabudowy mieszkaniowej z warunkiem wykorzystania co najmniej jej parterów na usługi ogólnodostępne.

Lokalizacja

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie Ograniczonego Prawa Rzeczowego dla infrastruktury technicznej dotyczącej:

  • powierzchni 703,17 m2 w budynkach, na zasadzie użytkowania,
  • powierzchni 239,02 m2 w gruncie, na zasadzie służebności przesyłu,
  • powierzchni  37,40 m2 nad gruntem, na zasadzie służebności przesyłu,
  • powierzchni 76,18 m2 na dachu na zasadzie użytkowania,
  • powierzchni 170,90 m2 na elewacji na zasadzie użytkowania.

 

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone