Uwarunkowania planistyczne

Zgodnie z obowiązującym na tym terenie Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego działki znajdują się na obszarze oznaczonym jako tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej i zabudowy infrastruktury technicznej.

Opis oferty

Duża działka pod zabudowę w spokojnej okolicy.

Do sprzedaży są działki tworzące funkcjonalnie całość, o łącznej powierzchni 8970 m2. Teren działki poza zabudową w części zagospodarowany zielenią, w części utwardzony płytkami betonowymi, na pozostałym obszarze niezagospodarowany porośnięty roślinnością trawiastą. Na gruncie posadowione są zabudowania o łącznej powierzchni  783 m2.

Budynek techniczny o powierzchni użytkowej 213,60 m2 to obiekt jednokondygnacyjny, wolnostojący, bez podpiwniczenia. W budynku wydzielono pomieszczenia techniczne.
Budynek techniczno-mieszkalny o powierzchni użytkowej 449,10 m2. Budynek posiada dwie różne części: jedno- i dwukondygnacyjną, nie jest podpiwniczony. Wewnątrz wydzielono 3 lokale mieszkalne oraz pomieszczenia techniczne.
Budynek gospodarczy o powierzchni użytkowej 68,40m2 parterowy niepodpiwniczony.
Budynek magazynowy, 37,20m2, jednokondygnacyjny oraz częściowo podpiwniczony.

W pobliżu:

  • 800 m - droga krajowa nr 20
  • 1 km - Jezioro Trzesiecko
  • 2,5 km - stacja kolejowa Szczecinek oraz dworzec autobusowy
  • 65 km - Koszalin

Lokalizacja

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury teletechnicznej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy: 

  • powierzchni 86,3 m2 w budynkach na zasadzie użytkowania;
  • w gruncie 257,75 m2 na zasadzie służebności przesyłu
  • na elewacji 1,5 m2 na zasadzie użytkowania
  • na gruncie 1,1 m2 na zasadzie użytkowania

Informacje dodatkowe

Istnieje możliwość wcześniejszego wybrania oferenta i sprzedaży nieruchomości przed zakończeniem promocji.

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone