Uwarunkowania planistyczne

Obiekt na cele biurowo-usługowe w dogodnej lokalizacji.

Zgodnie ze Studium uwarunkowań i kierunków Zagospodarowania Przestrzennego przyjętego Uchwałą nr XVII/400/08 Rady Miasta Gdynia z dnia 27 lutego 2008 r., zmieniona uchwałą nr XI/342/19 Rady Miasta Gdyni z dnia 28 sierpnia 2019 r., nieruchomość usytuowana jest na terenie oznaczonym symbolem M1 - tereny o przewadze zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej i małych domów mieszkalnych.

Opis oferty

Atrakcyjna nieruchomość w cichej okolicy.

Budynek biurowo-użytkowy o powierzchni 600 m2, 2-kondygnacyjny z poddaszem użytkowym, w pełni podpiwniczony.  Wybudowany w latach 80. XX wieku w technologii tradycyjnej – murowany.  

W budynku znajdują się pomieszczenia biurowe, techniczne, magazynowe, socjalne i pokoje gościnne. Parter aktualnie wynajmowany jest na placówkę Poczty Polskiej. Na poddaszu użytkowym znajdują się 2 w pełni umeblowane i wyposażone  mieszkania, które mogą być przedmiotem wynajmu.

W pobliżu:

  • 300 m - dyskonty spożywcze
  • 300 m - przystanek autobusowy
  • 800 m - obwodnica trójmiejska
  • 8 km - plaża Gdynia Orłowo

Lokalizacja

Możliwe wykorzystanie nieruchomości

Atutem nieruchomości jest jej położenie w bardzo dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdynia Dąbrowa, w pobliżu obwodnicy trójmiejskiej oraz obecność miejsc postojowych. Nieruchomość można z powodzeniem  przeznaczyć na biura.

Orange Polska S.A. zastrzega, że wskazane w niniejszej ofercie dane nieruchomości określające jej potencjał inwestycyjny, w szczególności w zakresie podanych wartości PUM/PUU stanowią estymację Orange Polska S.A. i mogą różnić się od wartości rzeczywistych. Z uwagi na powyższe dane te nie stanowią wiążącego elementu oferty.

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie Ograniczonego Prawa Rzeczowego dla infrastruktury technicznej dotyczącej:

  • powierzchni 217,62 m2 w budynkach, na zasadzie użytkowania
  • powierzchni 67,93 m2 w gruncie, na zasadzie służebności przesyłu
  • powierzchni 10,24 m2 na gruncie, na zasadzie służebności przesyłu
  • powierzchni 34,38 m2 na elewacji, na zasadzie użytkowania

Z dostępem 24h/7d do powierzchni z infrastrukturą telekomunikacyjną.

Kontrahent wykona we własnym zakresie nowe przyłącze energetyczne na podstawie uzyskanych warunków zasilania. Obecnie przyłącze pozostaje własnością Orange Polska S.A. w celu zasilania urządzeń telekomunikacyjnych.
Konieczne udostępnienie 1 miejsca do parkowania samochodu służb technicznych oraz możliwość sporadycznego korzystania z WC.

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone