Uwarunkowania planistyczne

Uchwała nr XLV/742/18 Rady Miasta Tychy z dnia 22 lutego 2018 r. w sprawie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru w rejonie: Alei Bielskiej, ul. Żwakowskiej i Harcerskiej oraz linii kolejowej w Tychach: MW4 - teren zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

Opis oferty

Lokal użytkowy w Tychach, w dzielnicy Śródmieście.
Lokal o powierzchni 28,48 m2 znajduje się na parterze w 5 piętrowym budynku.
Nieruchomość składa się z 3 pomieszczeń i WC. Lokal nieumeblowany, do generalnego remontu i adaptacji według własnego projektu na obiekt gastronomiczny lub inny usługowy.

Lokal wyposażony jest w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną, gazową, ogrzewanie z sieci miejskiej CO.
Na terenie osiedla dostępne są miejsca parkingowe.
Lokal znajduje się w cichej i spokojnej lokalizacji blisko centrum. Przystanki autobusowe oddalone jedynie 200-250 m, zaś stacje kolejowe 700-800 m. W otoczeniu m.in.: placówki oświaty, administracji i zdrowia. W odległości zaledwie 400 m usytuowany jest urokliwy Park Suble gdzie tyszanie mogą relaksować się w ciszy i spokoju nad dwoma stawami.

W pobliżu

  • 200-250 m – przystanki autobusowe
  • 250-300 m – szkoła podstawowa i przedszkole
  • 400 m – Park Suble
  • 700-800 m – stacje kolejowe Tychy Zachodnie i Tychy Bielska
  • 2,2 km – Urząd Miasta i droga krajowa nr 44

Lokalizacja

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone