Uwarunkowania planistyczne

Nieruchomość znajduje się na obszarze, dla którego obowiązuje Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego – Uchwała Nr LXXXV/2214/2014 Rady Miasta Stołecznego Warszawy z dnia 3 lipca 2014 r. w sprawie uchwalenia MPZP rejonu ul. Żelaznej – część północna A.
Obszar oznaczonym symbolem 3A UMW – teren usług i zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej.

Opis nieruchomości

42-metrowe mieszkanie w dzielnicy Wola, tuż obok ścisłego centrum Warszawy.

Lokal mieszkalny znajduje się na parterze budynku wielorodzinnego o 11 kondygnacjach naziemnych i jednej podziemnej. Wybudowany w technologii Rama H w 1974 r.

Mieszkanie jest rozkładowe i dobrze nasłonecznione, posiada 2 pokoje, przedpokój, oddzielną widną kuchnię, łazienkę z WC. Ponadto do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 1,7 m2.

Podłoga w pokojach – mozaika drewniana, zaś przedpokój, kuchnia, łazienka z WC i balkon – terakota. Lokal do remontu i adaptacji według własnego projektu. Nieruchomość wyposażona jest w sieć energetyczna, wodociągową, kanalizacyjną, gazową, telekomunikacyjna i sieć ciepłownicza.

Budynek usytuowany w doskonałej lokalizacji blisko centrum. W otoczeniu pełna infrastruktura handlowo-usługowa (w tym niedaleko dwa duże obiekty z licznymi restauracjami i knajpami – Browary Warszawskie i Fabryka Norblina), placówki oświaty, administracji i zdrowia.

W pobliżu

  • 150 m – szkoła podstawowa, liceum
  • 150-300 m – przystanki tramwajowe i autobusowe
  • 400 m – Browary Warszawskie (liczne restauracje, knajpy)
  • 700 m – Park Mirowski, hala targowa – Hala Mirowska
  • 800 m – Fabryka Norblina (liczne restauracje, knajpy)
  • 1 km – stacja metra Rondo Daszyńskiego
  • 1,6 km – galeria handlowa Złote Tarasy
  • 1,7 km – dworzec kolejowy Warszawa Centralna
  • 1,9 km – Pałac Kultury i Nauki

Lokalizacja

Informacje dla pośredników

Nieruchomość i dotycząca jej transakcja nie są objęte zakresem umów na świadczenie usług pośrednictwa sprzedaży nieruchomości OPL. Orange Polska S.A. zastrzega sobie prawo do bezpośredniej sprzedaży nieruchomości.

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone