Opis oferty

Rewitalizacja i modernizacja to od kilku lat silny trend nie tylko na polskim rynku nieruchomości, ale także w całym regionie CEE. Coraz większy brak terenów z przeznaczeniem pod inwestycje w atrakcyjnych lokalizacjach sprzyja odkrywaniu na nowo starych budynków. Czy inwestorzy będą sięgali po tego typu obiekty, aby dostosować ich funkcje do zmieniających się potrzeb?

4. edycja konferencji „Drugie Życie Budynków. Polska & CEE” pokazała, że kształtująca się na nowo rzeczywistość rynku nieruchomości oraz rewitalizacji pełna jest znaków zapytania i wielu otwartych furtek.

Orange podczas wydarzenia zaprezentował ofertę obiektów, które dzięki nowoczesnym koncepcjom architektonicznym mają szansę uzyskać drugie życie. 

Zachęcamy do obejrzenia naszego wystąpienia tutaj i tutaj.

Zapraszamy również do zapoznania się z inspiracjami, klikając w wybrane nieruchomości:

Zapraszamy do pobrania materiałów! (We invite You to download the materials)

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.