Uwarunkowania planistyczne

Nieruchomość objęta jest obowiązującym MPZP – Uchwała Nr LXXX/1684/14 Rady Miejskiej w Łodzi z dnia 12 lutego 2014 r., dz. nr 383 w obrębie S-1 zawarta jest w jednostce oznaczonej symbolem 1MWu – teren zabudowy  mieszkaniowej wielorodzinnej i usługowej, historyczny obiekt budowlany oznaczony numerem 8.

Opis nieruchomości

Budynek biurowy w centrum Łodzi.

Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 814 m2.

Na terenie znajduje się budynek biurowy o całkowitej powierzchni użytkowej 1531,30 m2 (pow. ruchu+ pow. usługowa+ pow. użytkowa). Obiekt posiada 4 kondygnacje. Wewnątrz mieszczą się różnorodne powierzchnie biurowe (m.in. w układzie gabinetowym, większe pokoje, sale), pomieszczenia socjalne, gospodarcze i techniczne. Nieruchomość do szybkiej adaptacji według własnych potrzeb na cele biurowo-usługowe. Obiekt z bardzo dobrą ekspozycją i wjazdem od ulicy Zachodniej.

Budynek wyposażony w instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną oraz podłączony do sieci cieplnej. Na działce utwardzony teren z miejscami postojowymi.

W pobliżu:

  • 100 m – przystanki tramwajowe
  • 150 m – przystanki autobusowe
  • 250 m – ulica Piotrkowska z licznymi restauracjami i kawiarniami
  • 450 m – duży dyskont spożywczy, Muzeum Sztuki
  • 500 m – Filharmonia Łódzka
  • 950 m – Urząd Miasta
  • 1,3 km – dworzec kolejowy ,,Łódź Fabryczna”
  • 1,95 km – droga krajowa nr 91

Lokalizacja

Możliwe wykorzystanie nieruchomości

Istnieje możliwość dobudowania obiektu o powierzchni zabudowy około 100 m2, czterech kondygnacjach naziemnych, co dałoby około 280 m2 pow. PUM/PUU. Wszelkie projekty wymagają uzgodnień MKZ (Miejski Konserwator Zabytków).

Orange Polska S.A. zastrzega, że wskazane w niniejszej ofercie dane nieruchomości określające jej potencjał inwestycyjny, w szczególności w zakresie podanych wartości PUM/PUU stanowią estymację Orange Polska S.A. i mogą różnić się od wartości rzeczywistych. Z uwagi na powyższe dane te nie stanowią wiążącego elementu oferty.

Założenia sprzedaży

Brak infrastruktury technicznej w budynku, na  budynku oraz w i na gruncie.

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.