Uwarunkowania planistyczne

Obiekty w pobliżu stacji metra ,,Bródno”.

Dla nieruchomości obowiązuje MPZP obszaru Bródno cz. I, zatwierdzony Uchwałą Rady Gminy M. st. Warszawy Nr LXII/1897/2009 z dnia 17 września 2009 r. Teren: 1.11U/U-A, dla którego ustalono: teren usług, usług administracyjnych, siedziby firm.

Opis nieruchomości

Nieruchomość obejmuje działkę o łącznej powierzchni 2 170 m2.

Na ogrodzonym terenie znajdują się dwa budynki biurowe o powierzchniach użytkowych: 1296,39 m2 oraz 315,31 m2. Większy obiekt biurowy 3-kondygnacyjny wraz z piwnicą, zaś mniejszy 2-kondygnacyjny. Wewnątrz budynków mieszczą się różnorodne powierzchnie biurowe (m.in. w układzie gabinetowym, sala konferencyjna), pomieszczenia socjalne, gospodarcze i techniczne. Nieruchomość z wjazdem od ul. Jarosławskiej oraz wyposażona w instalacje: elektryczną, wodno-kanalizacyjną i gazową. Na działce duża część terenu utwardzona i przeznaczona na parking oraz tuż obok miejsca postojowe.

W skład nieruchomości wchodzą:

 • budynek biurowy o pow. użytkowej 1296,39 m2
 • budynek biurowy o pow. użytkowej 315,31 m2

Łączna powierzchnia użytkowa budynków wynosi 1611,7 m2.

W pobliżu:

 • 50 m – duży dyskont spożywczy
 • 250 m – trasa szybkiego ruchu S8
 • 300 m – przystanek autobusowy
 • 500 m – przystanek tramwajowy oraz przyszła stacja metra ,,Bródno”
 • 900 m – centrum handlowe ,,Galeria Renova”
 • 8,5 km – centrum Warszawy

Lokalizacja

Możliwe wykorzystanie nieruchomości

Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa budynku biurowo-technicznego z wyburzeniem budynku biurowo-mieszkalnego i realizacją garażu podziemnego umożliwiłaby uzyskanie około 1200 m2 dodatkowej pow. PUU.

Orange Polska S.A. zastrzega, że wskazane w niniejszej ofercie dane nieruchomości określające jej potencjał inwestycyjny, w szczególności w zakresie podanych wartości PUM/PUU stanowią estymację Orange Polska S.A. i mogą różnić się od wartości rzeczywistych. Z uwagi na powyższe dane te nie stanowią wiążącego elementu oferty.

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie Ograniczonego Prawa Rzeczowego dla infrastruktury technicznej dotyczącej:

 • powierzchni 767,6 m2 w budynkach, na zasadzie użytkowania
 • powierzchni 299,79 m2 w gruncie, na zasadzie służebności przesyłu
 • powierzchni 96 m2 masztu, na zasadzie służebności przesyłu
 • powierzchni 104,52 m2 na elewacji i dachu, na zasadzie służebności przesyły

Istnieje możliwość wypracowania wspólnie z inwestorem projektu optymalizacji powierzchni zajmowanej przez infrastrukturę telekomunikacyjną. W ramach rozwiązania urządzenia (wszystkie lub część) mogą zostać przeniesione na dedykowaną powierzchnię. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z Doradcą Sprzedaży.

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone