Uwarunkowania planistyczne

Działki nr 2/12 i 53/4 zgodnie z wypisem z Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego mieszczą się na terenie dzielnicy Zabobrze w Jeleniej Górze – obszar planistyczny Zabobrze I-II-III i Ogrody działkowe. Działki znajdują się na terenie oznaczonym w planie miejscowym symbolami 2U (tereny usług komercyjnych), 2KS (tereny parkingów i obiektów obsługi komunikacji).

Opis oferty

Duży budynek biurowy z parkingiem w Jeleniej Górze, tuż obok drogi krajowej.

Nieruchomość obejmuje działki o łącznej powierzchni 4137 m2.

Na ogrodzonym terenie mieści się budynek biurowy o powierzchni użytkowej 2695,90 m2 oraz maszt. Obiekt murowany biurowy posiada 5 kondygnacji wraz z piwnicą. Wewnątrz znajdują się pomieszczenia biurowe m.in. w układzie gabinetowym, typu open space, sala konferencyjna oraz pomieszczenia socjalne, gospodarcze i techniczne. Budynek wyposażony w instalacje: wodno-kanalizacyjną, elektryczną, przeciwpożarową, antywłamaniową, telefoniczną, odgromową. Sprzedaży podlegają instalacje szczegółowo wymienione w propozycji aktu notarialnego, który znajduje się w folderze ,,WZOR_UMOWY” (VDR). Działka z utwardzonym placem na liczne miejsca postojowe.

W skład nieruchomości wchodzi:

 • budynek biurowy – pow. użytkowa 2695,90 m2

W pobliżu:

 • 250 m – przystanek autobusowy
 • 250 m – droga krajowa nr 3
 • 300 m – dwa duże dyskonty spożywcze
 • 1 km – Galeria Sudecka (m.in. z kinem)
 • 1,5 km – centrum Jeleniej Góry
 • 1,5 km – dworzec kolejowy "Jelenia Góra"

Lokalizacja

Możliwe wykorzystanie nieruchomości

Atutem nieruchomości jest dobra lokalizacja tuż przy drodze krajowej nr 3 oraz w pobliżu przystanku autobusowego. Ponadto liczne miejsca parkingowe na terenie działki. W najbliższej okolicy znajdują się lokale usługowe oraz obiekty użyteczności publicznej. Wewnątrz budynku różnorodne powierzchnie biurowe, idealne do aranżacji według własnych potrzeb (sala konferencyjna, open space oraz pokoje w układzie gabinetowym). Nieruchomość z przeznaczeniem na cele biurowo-usługowe.

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży nieruchomości jest ustanowienie ograniczonego prawa rzeczowego dla infrastruktury teletechnicznej dotyczącego:

 • powierzchni – 586,10 m2 w budynku na zasadzie użytkowania
 • powierzchni - 87,52 m2 w gruncie na zasadzie służebności przesyłu
 • powierzchni - 72,11 m2 na elewacji na zasadzie użytkowania
 • powierzchni - 34,5 m2 na dachu na zasadzie użytkowania
 • powierzchni - 44,33 m2 na gruncie na zasadzie użytkowania

Istnieje możliwość wypracowania wspólnie z inwestorem projektu optymalizacji powierzchni zajmowanej przez infrastrukturę telekomunikacyjną. W ramach rozwiązania urządzenia (wszystkie lub część) mogą zostać przeniesione na dedykowaną powierzchnię. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt z Doradcą Sprzedaży.

Informacje dodatkowe

Istnieje możliwość wcześniejszego wybrania oferenta i sprzedaży nieruchomości przed zakończeniem promocji.

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.

Najbliżej położone