Uwarunkowania planistyczne

Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego nieruchomość z lokalem użytkowym położona jest na terenie przeznaczonym na: cele zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej z dopuszczeniem usług.

Opis nieruchomości

Na sprzedaż lokal użytkowy na terenie dużego osiedla wielorodzinnego.

Lokal użytkowy o powierzchni 64,30 m2 zlokalizowany w wielokondygnacyjnym budynku mieszkalno-usługowym.
Lokal mieści się na parterze i składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i holu. Tynki wewnętrzne cementowo-wapienne pomalowane farbą emulsyjną i olejną. Posadzki betonowe pokryte linoleum. Stolarka okienna: PVC, drzwi drewniane. Lokal wyposażono w następujące instalacje: elektryczną, kanalizacyjną, wodociągową, centralne ogrzewanie.

Działka na której znajduje się nieruchomość przylega do drogi publicznej, dojazd do nieruchomości drogą asfaltową.

W pobliżu:

  • 150 m - parking publiczny
  • 500 m - przystanek autobusowy
  • zabudowa mieszkaniowo-usługowa

Lokalizacja

Założenia sprzedaży

Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie bezterminowo ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie lokalu.

  1. Powierzchni 22,39 m2 w lokalu na zasadzie użytkowania
  2. Gruntu będącego we współwłasności, na zasadzie służebności przesyłu.

Niniejsze materiały nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, ani też części takiej oferty lub jakiejkolwiek umowy. Wszelkie informacje zawarte w materiałach zostały podane w dobrej wierze, nie mogą być jednakże traktowane, jako oświadczenia lub zapewnienia, co do jakichkolwiek okoliczności.